Domácí výhra v derby s Koberovami

13.01.2013 16:00

FBC Sokol Železný Brod - TJ Sokol Koberovy

8:5 (1:2, 3:1, 4:2)

branky(asistence): 7´ Rezler(Hlava) /O/, 26´ Pelikán (Čermák), 27´ Slavík(Rezler), 28´ Pelikán(Hlava), 35´ Pelikán(Slavík), 39´Šikola(Pelikán), 42´ Reczai(Slavík), 44´ Čermák(Hlava)
vyloučení: 6´ Pelikán
střely na branku: 35:31

Sestava:

Brankáři:    Kurfiřt - (Čermák V.)

Obránci:     Bouček, Buriánek "C ", Šikola

Útočníci:     Pelikán, Hlava, Čermák P. - Reczai, Rezler, Slavík  - Čermák P.

Do utkání jsme lépe vstoupili my. Po přísném vyloučení  jsme hráli v oslabení, ale ani to nám nezabránilo ve vytváření šancí, nakonec jednu z nich po dlouhém pasu od Hlavy proměnil Rezler. Ve zbytku třetiny se hra vyrovnala a Koberovy otočily a třetina skončila nepříznivě 1:2.

Po přestávce naše hra trpěla zbytečnou zbrklostí v rozehrávce a neproměňováním šancí. Koberovy zvýšily na rozdíl dvou branek a zdálo se, že jsou na koni. Stačila však kontaktní branka a vše se jak mávnutím proutku změnilo, zbrklost se vytratila a Pelikán dvěma brankami, mezi které se ještě vklínila vyrovnávací branka Slavíka, otočil výsledek ze stavu 1:3 na 4:3.

V poslední části jsme udržovali náskok a postupem času se výsedné skóre navýšilo  až na konečný stav 8:5.